İşçi Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikamız

 1. Anasayfa
 2. Kurumsal
 3. İşçi Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikamız
 • İşçi Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikamız

  2T olarak endüstrinin her kolunda çalışma şartlarının ne kadar zorlu olduğunu ve hızlı değiştiğini, bununla beraber bu ortamlardaki risk ve tehlikelerin iş kazalarına, hasar ve zarara sebebiyet verebileceğinin farkındayız.

  Firma olarak bu tür iş kazaları, mesleki hastalıklar, hasar ve kayıpların gayret, özen ve bilinçli davranmakla önlenebileceğine inanıyoruz ve üzerimize düşen sorumluluğun, görevin de farkındayız. Bu sorumluluk anlayışı içinde çalışan personelin iş sağlığı ve güvenliğini sağlamak adına uluslararası ISG standart, yönetmelik ve sistemleri dikkate alarak şirket bünyemizde İSG uzmanı yönetiminde tüm çalışanlarımıza İSG bilinci kazandırmak amacıyla eğitimler vermekteyiz ve saha denetimleri yapmaktayız.

 • Telefon:
  +90 532 583 3733

 • Adres
  Ana Ofis Adres: Orhanlı Mah. Demokrasi Cd. No:26/7 Işıkdağ Plaza 34956 Tuzla/İstanbul

Hakkımızda

2T Gıda Elektrik Elektronik İnşaat Ltd. Şti. olarak 2004 yılında iş hayatına başlayan şirketimiz gelişen teknoloji ve şartlar neticesinde elektrik, otomasyon, mekanik, alt yapı inşaat, telekomünikasyon gibi alanlarda uzman ve tecrübeli kadromuz ile faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

© Copyright 2020 Narmanlı Grup

Web Tasarım Demircode